ZLECENIA INNE NIŻ WSZYSTKIE :)

Zlecenia nietypowe to nie tylko wymyślne projekty, ale także takie, w których główną rolę odgrywał czas... Niejednokrotnie było to zaledwie parę dni, a często było i tak że całość przedsięwzięcia realizowaliśmy niemalże z dnia na dzień :)

 

   
 

Renault Trucks, Volvo Trucks – statuetki

Niejednkorotnie jest tak, że firmy specjalistyczne nie chcą podjąć się wykonania niektórych zleceń lub cena wykonania pojedynczego eglemplarza jest po prostu bardzo duża. Nas to nie przeraża, nie obawiamy się podjąć ryzyka, zamawiamy komponenty i... wykonujemy je sami :)

   
statuetka renault trucks statuetka volvo volvo renault
   
 

MENNICA POLSKA – WOŚP

Od kilku lat przygotowujemy obrendowanie namiotu menniczego na WOŚP. Zadanie, choć wygląda na całkiem standardowe, wymagało jednak przygotowania specjalnego stelaża. Stelaż wymyślony i wykonany w naszym studio sprawdza się już od kilku lat, niezależnie od tego czy pogoda dopisuje czy też jest wietrznie i pada śnieg.

   
wosp wielka orkiestra świątecznej pomocy wosp mennica na wosp wosp wosp
 

Mennica Polska S.A. – Coin Kaleidoscope (Targi numizmatyczne w Berlinie)

Motywem przewodnim stoiska targowego Mennicy Polskiej miał stać się "Kalejdoskop Monet", stąd powstał pomysł na niespotykanych rozmiarów kalejdoskop, w którym można było zobaczyć niepowtarzale wzory ułożone z monet. Strona wizualna stoiska została również zaprojektowana w naszym studio.

   
 
 

Mennica Polska S.A. – Promocja Talarów Gdańskich

Emisja Talarów Gdańskich rozpoczeła się w 20. rocznicę pierwszych demokratycznych wyborów, wizytą Lecha Wałęsy w Mennicy Polskiej. Zajmowalismy się nie tylko stroną wizualną przedsięwzięcia ale także na tę okazję przygotowaliśmy unikatowe monidło. Dalsza promocja obejmowała przygotowanie i wyposarzenie namiotu menniczego oraz obrendowanie ciężarówki przewożącej zabytkową prasę do bicia monet. (Jarmark Dominikański w Gdańsku).

talary gdańskie Lech Wałęsa Mennica promocja Talara Gdańskiego mennica prasa mennicza wybicie monet talary gdańskie mennica w Gdańsku monidło mennica
 
 

Mennica Polska S.A. Unicef – Dobre Dukaty

Przygotowaniem oprawy graficznej eventów finałowych akcji Dobre Dukaty zajmujemy się niemal od początku. Zawsze towarzyszą im nasze autorkie projekty monet o średnicy 140 cm a dodatkowo stworzyliśmy między innymi dużą piaskownicę w kształcie Afryki oraz makietę
szkoły na Madagaskarze.

   
unicef dobre dukaty monidło  reszta w Twoich rękach madagaskar szkoła OBI Gdańsk galeria wystawa Unicef dzieci monety fi 140 cm
   
 

Mennica Polska – Coin Expo

Jedną z najciekawszych prac jakie mogliśmy wykonać dla Mennicy Polskiej była maszyna losująca na stoisko Coin Expo. Dodatkowo rok rocznie wykonujemy różne elementy stoiska.

   
Coin expo koło fortuny pałac kultury i nauki numizmatyka maszyna losująca
 
index do gory